حدود 8 سال پیش که تازه چند تا رپر ایرانی رپ کردنو شروع کرده بودند چند تا رپر کاراشون شاخ بود. از جمله ی اونا هیچکس و زدبازی بودند . این 2 تا یه گروه به نام 021 تشکیل دادند و یه ترک شاخ هم که همه اون رو گوش کردن به اسم واسه هر ایرانی دادن بیرون .

 بعد یه مدت که زدبازی به لندن رفت ، هیچکس با رضا تری پاک ( پیشروی الآن ) ، داداشش علی کینگ ، تهی ، تتلو ابلیس آشنا شد . اونا دوباره 021 رو به اوج قدرت رسوندند . ولی از اونجایی که رضا پیشرو با بکس زدبازی مادر کشتگی داشت هیچکس هم مجبور به قطع رابطه با سامان و زد بازی شد . در این وسطا فلاکت هم که از رپر های قدیمی بود برای مدت کوتاهی به 021 اومد ولی تو این مدت کوتاه چند تا ترک داد که شاخ ترین اونا هم باغ وحش بود که با تتلو ، تهی ، پیشرو و اردلان طعمه خوند یه دیس ترک هم با پیشرو و دیاکو گنگ من خوند که انصافا شاخ ترین دیس رپ فارسیه ( اثر منفی – دیس زدبازی ) بعدش هم از 021 اومد بیرون اساتید رکوردز رو ساخت . ولی دلیل بیرون اومدن فلاکت از 021 دعوا نبود و هنوزم که هنوزه با هیچکس و بقیه رفیقه .

 حدود 3 سال پیش هم بابک تیغه که یه پسر باهوش و با استعداد بود ( به گفته ی خودش امید اول المپیاد ریاضی بود ) به 021 اومد . اولین ترکش هم در 021 گربه صفت بود که با تتلو و پیشرو به دستور هیچکس خوند . اون ترک گرفت . تیغه 1سال و نیم در 021 اوج گرفت . اما بدلیل دعواهایی که اون موقع بین بکس 021 بود ( خود بابک می گه که ما هر هفته آشتی کنون داشتیم . ) و تیغه هم که از همه کوچکتر بود و بین اونا اون موقع قل می خورد ، از 021 جدا شد و بخاطر اون رخداد ها آهنگ بشقاب که دیس هیچکس بود رو با تتلو و تهی خوند . ( بازم به گفته ی خود تیغه می نویسم دیس نبود بشقاب بود ! ) جالب این بود که هیچکس قبل از پخش آهنگ در حضور بابک و امیر آهنگو گوش داده بود !؟

حدود 2 سال پیش بود که وقتی کار بچه ها به اوج خودش رسیده بود ، هیچکس تصمیم گرفت که با پیشرو تشکلات صامت رو تشکیل بده .برای تشکیل صامت هیچکس و پیشرو باید آدمای جدیدی رو هم به تشکلاتشون می آوردن ( از جمله ی اونا می شه به علی قاف اشاره کرد ) برای همین هم تو سایت ها ونت گفتند کی میخوان تست بگیرن . خیلی ها برای تست اومدن که اکثرشون هم رد شدن . ولی قضیه ی اصلی اختلاف تتلو با هیچکس و پیشرو از اینجا شروع شد :


سر این قضیه ی تست ، هیچکس به  گفت که تتلو هم باید بیاد و مثل بقیه تست بده ! این واسه امیر خیلی سنگین بود که بخواد پیش هیچکس بره و تست بده . کسی که قبلا التماسش می کردن که بیا با ما بخون حالا می گن بیا تست بده . سر همین قضیه یه مدت امیر به استودیو نرفت و بعد خبرش اومد که تتلو یه گروه تا سیس کرده که اسمش اقیانوس هست و اعضاش هم خودش ، سینا نرگال و اردلان طعمه بودند . بعد اونا هم گفتن که تست می گیرن . بعد تتلو زنگ زد به هیچکس و گفت که ما اقیانوس رو تشکیل دادیم اگه دوست داری بیای باید بیای ازت تست بگیرم ! بعد هیچکس هم سریعا آدم فرستاد دم استودیو که تتلو رو بزنند . خلاصه این بود قضیه جدایی تتلو از 021 .

 

 حالا ادامه ی داستان رو بخونید :
بعد به دلیل اینکه فلاکت و دیاکو رو بخاطر آهنگ من خنگ شدم گرفتند . خود فلاکت تو مصاحبش گفت که من این آهنگو اشتباهی خوندم . وقتی هم که به کلانتری منو بردند من یه لیست دیدم که اسم همه ی رپرا با شماره و آدرسشون بود . از جمله تتلو ، پیشرو ، هیچکس .
چند روز بعد فلاکت ، پیشرو رو هم ریختند و دستگیر کردند . خود رضا میگه که شب قبلش سروش بهم زنگ زد و گفت که فلاکت رو گرفتن . تو هم فرار کن و برو همین امشب . من جدی نگرفتم . فردا صبحش از خواب که پا شدم چند دقیقه بعد دیدم که پلیس اومده دم در .
بعد از اینکه پیشرو و فلاکت رو گرفتن ، هیچکس و روزبه قائم هم خودشون رو معرفی کردن . ( به گفته ی سروش و علی قاف )


از اون طرف تتلو هم که قصد خراب کردن هیچکس و پیشرو رو داشت ، بعد از فرارش به دوبی ( به گفته ی خودش اون قرار بود چند ماه دیگه بره که با این قضایا زود رفت . بی خداحافظی هم رفت و برای همین هم یه آهنگ به اسم خداحافظ خوند و حتی توش رپ هم خوند و از رفیقاش خداحافظی کرد ) در مصاحبه با بی بی سی به زیگعلی گفت : بچه ها رو بخاطر مواد گرفتن . سر همین مسئله دشمنی اونا با هم بیشتر و بیشتر شد تا به الآن رسید .


الان هم صامت پیشرفته ترین استودیو ی ایرانه که مجهز به جدید ترین فن آوری های روز دنیا هم هست . از اون طرفم تهی تتلو گروه تی اند تی رو تشکیل دادن .


اعضای فعلی صامت:
هیچکس – پیشرو – قاف – مهدیار- ساتراپ – علی اوج  – فریناز  – اشراق – پلاس  – 7 خط – نماینده  – روزبه قائم

 

لشکری با وجود داشتن خانواده ای مذهبی برخلاف عقیده و میل خانواده خود با عنوان پدر رپ فارسی به کار خود ادامه می دهد و تا جایی پیش رفته که با چندین رسانه خارجی از جمله بی بی سی فارسی و صدای آمریکا به مصاحبه پرداخته است. سروش لشکری از نظر نسبت فامیلی رابطه ای نیز با آزاده خلبان، سرلشکر لشکری با سابقه ترین آزاده در بند اسارت نیروهای بعثی عراقی دارد تا از این نظر نیز منحصر به فرد باشد. لشکری با داشتن سودای میلیارد شدن به تازگی برنامه های خود را برای خروج از کشور و ادامه فعالیت خوانندگی خود در آنسوی آبها دنبال می کند اما نداشتن کارت پایان خدمت تا این لحظه مانع تحقق آرزوهایش شده است. 

بر اساس همین گزارش پدر سروش که به مرز 60 سالگی رسیده است شاید تنها دلیلی باشد که به معاف شدن وی از اعزام به خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت باشد


شنبه پنجم 11 1387
X